Két korosztályban is sikerült a dobogóra állni!
A Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség felhívja az asztaliteniszt kedvelők figyelmét, hogy idén is megrendezésre kerül a Hargita megyei egyéni asztalitenisz bajnokság, felnőtt (18 év felettiek), ifi (2000, 2001, 2002), serdülő (2003, 2004, 2005), újonc (2006, 2007) és gyerek (2008 után születettek) korosztályokban. A felnőtt korosztályba bárki benevezhet, kortól függetlenül!!! Részt vehetnek sportkluboknál leigazolt sportolók illetve leigazolással nem rendelkező amatőr asztaliteniszezők. A versenyekre a benevezés ingyenes minden kategóriában, a korosztályok dobogós helyezettjei kupa, érem, oklevél és ajándéktárgyakban részesülnek.
Program:
2018 December 18, kedd 16 óra - gyerek korosztály
2018 December 18, kedd 18 óra - felnőtt korosztály
2018 December 19, szerda 16 óra - újonc korosztály
2018 December 19, szerda 18 óra - ifi korosztály
2018 December 20, csütörtök 18 óra - serdülő korosztály
A nevezési határidő 2018. december 17, 12 óra, nevezéseket az ajtmhr@freemail.hu címre lehet elküldeni. A nevezési határidő után beérkezett nevezéseket nem áll módunkban figyelembe venni. Bővebb információkat az ajtmhr@freemail.hu e-mail címen kérhetnek vagy a 0040-740-154486-os telefonszámon.
Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség
Három korosztályban is sikerült a dobogón végezni a Dobolyi Aladár Emlékversenyen!
A negyeddöntőig sikerült jutni az U21-es döntőn!
Összefogás eredményeként sikerült kicserélni az edzőtermünk tetejét!
Az Összmagyar Nemzeti Diákbajnokságon hat érem született!
Óriási teljesítménnyel a legjobb négy között végeztünk az első tornán!
Nyolcaddöntőt játszott Marci az országos döntőn!
A remek játék sem volt elég a továbbjutáshoz!