Akárcsak idegenben, hazai környezetben is legyőztük ellenfelünket. Teljesítettük célkitűzésünket, jövőre is az élvonalban játszhatunk, nemzetközi porondon adogathatunk.
Akárcsak idegenben, hazai környezetben is legyőztük ellenfelünket. Teljesítettük célkitűzésünket, jövőre is az élvonalban játszhatunk, nemzetközi porondon adogathatunk.
Nagy harcban, fordulatos összecsapáson lett meg a győzelem. Ezzel féltávnál vagyunk, a visszavágón is jól kell teljesítenünk.
Az idény legfontosabb mérkőzései előtt állunk. Továbbra is a nemzetközi indulás elcsípése a célunk, ezért pedig le kell győznünk a soron következő ellenfelünket.
A negyedik helyről a hatodikra csúsztunk vissza a Szuperligában!
Tartalmas időszakon van túl az ifi 1-es és 2-es korosztályos együttesünk. A londoni baráti csapatunknak köszönhetően remekül hangolhattunk az előttünk álló feladatokra.
A középmezőnyben végzett mindkét csapat a harmadik ligában!
A tavalyi évhez hasonlóan idén is arra kérünk minden asztaliteniszt kedvelő személyt, hogy az évi jövedelmének 2%-át a székelyudvarhelyi asztaliteniszező gyerekek fejlődésére ajánlja fel, az idén a nyugdíjasok is megtehetik ezt! A román adózási rendszer alapján mindenki élhet azon jogával, hogy jövedelmi adójának 2%-át felajánlja sportegyesületeknek, ellenkező esetben az összeg visszakerül az állami költségvetésbe, amit majd más célokra használnak fel Bukarestben.
Az előző évben összegyűlt összegből két gyerekverseny kiadásait tudtuk fedezni, valamint a szükséges felszereléseket pótólni. Annyi csupán a tennivaló, hogy ki kell tölteni a személyes adatokkal a 230-as formanyomtatványt és eljuttatni a pénzügyre vagy György István edző részére.
Kérünk segítsd Te is egyesületünk munkáját adód 2%-ával!!!
A kitöltendő formanyomtatvány megtalálható ide kattintva.
Az idén Vetésy Norbert érdemelte ki a díjat!
A Székelyudvarhelyi Iskolás Sportklub és a Fejér Sport Klub asztalitenisz szakosztálya nevében kívánunk minden játékosunknak, edzőnknek, támogatónknak, szurkolónknak és partnereinknek Örömökben Gazdag, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepet valamint Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet!!!
Remek mérkőzések zajlottak a megyei bajnokságban!
A negyeddöntő jelentette a végállomást az Újvidéki tornán!
Hétfőig még lehet nevezni a megyei asztalitenisz bajnokságra, az idei évben is öt korosztályban hirdet megyei bajnokot a Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség. Jelen pillanatban az eddigi legnépesebb mezőny fog szerepelni, főleg a felnőtt mezőnyben, de az ifi korosztályokban sem lesz a létszám kevesebb a korábbi évekhez képest.
A megyei bajnokság helyszíne a székelyudvarhelyi stadion melleti asztalitenisz terem, a Park utca 1. szám alatt.
Program:
2018 December 18, kedd 16 óra - gyerek korosztály
2018 December 18, kedd 18 óra - felnőtt korosztály
2018 December 19, szerda 16 óra - újonc korosztály
2018 December 19, szerda 18 óra - ifi korosztály
2018 December 20, csütörtök 18 óra - serdülő korosztály
A nevezési határidő 2018. december 17, 12 óra, nevezéseket az ajtmhr@freemail.hu címre lehet elküldeni. A nevezési határidő után beérkezett nevezéseket nem áll módunkban figyelembe venni. Bővebb információkat az ajtmhr@freemail.hu e-mail címen kérhetnek vagy a 0040-740-154486-os telefonszámon.
Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség