A negyeddöntőig sikerült jutni az ifi országos csapatbajnokság döntőjén!
Nehéz helyzetben volt a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK a férfi asztalitenisz Európa kupa negyeddöntőjének visszavágóján. A Sporting Lisszabon nyerte az első meccset, innen kellett volna fordítaniuk.
Nagyot harcolt csapatunk az Európa Kupában!!!
A tavalyi évhez hasonlóan idén is arra kérünk minden asztaliteniszt kedvelő személyt, hogy az évi jövedelmének 2%-át a székelyudvarhelyi asztaliteniszező gyerekek fejlődésére ajánlja fel, az idén a nyugdíjasok is megtehetik ezt! A román adózási rendszer alapján mindenki élhet azon jogával, hogy jövedelmi adójának 2%-át felajánlja sportegyesületeknek, ellenkező esetben az összeg visszakerül az állami költségvetésbe, amit majd más célokra használnak fel Bukarestben.
Az előző évben összegyűlt összegből két gyerekverseny kiadásait tudtuk fedezni, valamint a szükséges felszereléseket pótólni. Annyi csupán a tennivaló, hogy ki kell tölteni a személyes adatokkal a 230-as formanyomtatványt és eljuttatni a pénzügyre vagy György István edző részére.
Kérünk segítsd Te is egyesületünk munkáját adód 2%-ával!!!
A kitöltendő formanyomtatvány megtalálható ide kattintva .
A portugál bajnok az Európa Kupa negyeddöntős ellenfelünk!
Az elmúlt hétvégén csapatunk Újvidéken szerepelt a 22. Nemzetközi Szerb Utánpótlás Kupán. Felálltunk a dobogóra.
Kiejtettük a szlovák bajnokot is az Európa Kupában!!!
Lépéselőnyben vagyunk az első mérkőzést követően!
Ma délután a szlovák SK Vydrany lesz az ellefél.
Egyre több nevező, továbbra is udvarhelyi fölény a megyei bajnokságban!
Két sportolónk is részt vett a román TOP 16 versenyen!