10 év után ismét Székelyudvarhelyi színekben állt asztalhoz György Szilárd, a barátságos Olaszország-Románia gálamérkőzésen.
Felkészítő mérkőzésen újonc csapatunk legyőzte Nápoly együttesét.
Március 25-27 között rendezték a 11-ik Beszterce Kupát, Románia legrangosabb nemzetközi asztalitenisz versenyét.
A Buzauban megrendezett újonc csapat országos döntőn a középmezőnyben végeztek csapataink.
Tihamér és Nándi képviselték csapatunkat a Buzauban megrendezett felnőtt egyéni országos bajnokságon.
Szombaton, február 19-én Szatmárnémetiben rendezték meg a felnőtt férfi asztalitenisz A divízió rájátszásának második fordulóját, melyre az ISK-FSK csapata a Mózes Gyula, Csortán Szabolcs, Péter Nándor, Onofrei Rareş és György István sportolókkal utazott el.
Nagyszerű körülmények között és kitűnő hangulatban zajlott a serdülőkorúak országos Top 12-es asztalitenisz-versenye szombaton és vasárnap a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban.
A hétvégén a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban rendezik meg a 13–15 évesek számára a Top 12 elnevezésű megmérettetést, az országos döntő utáni legrangosabb egyéni versenyt.
A felnőtt férfi asztalitenisz A divízió 5. fordulóját, a rájátszás első megmérettetését Buzăuban rendezték. A székelyudvarhelyi ISK-FSK mindhárom mérkőzését megnyerte, így vezeti csoportját.
December 29-én Kézdivásárhelyen szerepeltek a székelyudvarhelyi ISK asztaliteniszezői. A nemzetközi versenyen három kategóriában (felnőtt férfi és női, valamint újonc) álltak asztalhoz a sportolók.
A hétvégén az asztalitenisz női B divízióban a székelyudvarhelyi Fejér-ISK lányai (Abrán Mónika, Kalóz Anita, Botorok Beáta és Veres Boróka) Bukarestben álltak asztalhoz.
Besztercén rendezték a két neves helyi edző, Eugen Pascanu és Gheorghe Bozga emlékére kiírt versenyt, melyen ifjúsági, serdülő és újonc kategóriákban mérkőztek az asztaliteniszezők.