Tamás Szabolcs egy országos hatodik helyezéssel nyitott az új idényben az újonc kategóriában!
Tamás Szabolcs egy országos hatodik helyezéssel nyitott az új idényben az újonc kategóriában!
Nagy meglepetésre az újonc és serdülők alkotta utánpótlás csapatunk a Nemzeti B. Ligában szerepelhet!
Repülőrajtot vett a női csapatunk az A Ligában, az első túrné meglepetéscsapataként a második helyen sikerült végezni!!!
Női és férfi csapatunk is megkezdi az új szezont a Román Nemzeti A. Ligás csapatbajnokságban!
A Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség felhívja az asztaliteniszt kedvelő fiatalok figyelmét, hogy megrendezésre kerül a Hargita megyei egyéni asztalitenisz bajnokság, ifi (15-18 évesek), serdülő (13-14 évesek), újonc (11-12 évesek) és gyerek (10 év alatti) korosztályokban. Ingyenesen részt vehetnek azon sportolók, akik olyan egyesületnél vannak leigazolva amely tagja a Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetségnek illetve tagja a Román Asztalitenisz Szövetségnek. Azon sportolók akik nem tartoznak valamely egyesülethez, nevezési díjat kötelesek fizetni.
A nevezési határidő 2012. október 1, 12 óra, nevezéseket az ajtmhr@freemail.hu címre lehet elküldeni. A nevezési határidő után beérkezett nevezéseket nem áll módunkban figyelembe venni. Bővebb információkat az ajtmhr@freemail.hu e-mail címen kérhetnek vagy a 0040-740-154486-os telefonszámon.
A Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség elnöksége
Visszafogottan teljesített sportolónk a gyerek Román TOP 12 versenyen, egy győzelmet tudott csak aratni.
Tamás Szabolcs és Szőcs Bence egyaránt az ötödik helyen végzett Medgyesen,előbbi az újonc, míg utóbbi a gyerek kategóriában!
Két éves római szereplés után ismét visszatért Észak-Olaszországba Szilárd!
A tizenegy évesek országos ranglistaversenyén Levente a legjobb nyolc között végzett!
A negyeddöntőig menetelt Bence, a főtáblára pedig további öt sportolónk jutott a hetvégi versenyen Campulungon!!!
A magyarországi élmezőny mellett Erdélyből is voltak résztvevők az idénynyító versenyen!
Egy hétig edzőtáboroztak sportolóink a Nyírbátori asztalitenisz központban, a Nagykárolyi "Villa Karul" Kupáról pedig két ezüstéremmel és egy bronzal távoztak az újoncok és a serdülők!