A Székelyudvarhelyi ISK-SZAK a következő, 2021–2022-es idényben az első számú európai kupasorozatba, a Bajnokok Ligájába kapott indulási jogot. Ez lesz klubunk negyedik évadja a nemzetközi porondon, több mint ötven év után lesz újból romániai gárda a BL-ben.
Minden szinten sikerült a célkitűzéseket elérni felnőtt csapatainkkal, fantasztikus szezont zártunk!!!
Párosban és vegyespárosban is az éremért játszottunk az U12 egyéni döntőn!
A visszavágó mérkőzésen fordítottunk, megvan a harmadik hely!!!
Hazai pályán szeretnénk a B. divízió harmadik helyét megszerezni!
Négy helyet előbbre léptünk az európai ranglistán!!!
A dobogó harmadik fokára állhatott csapatunk az országos döntőn Buzauban!!!
Három szoros mérkőzésen maradtunk alul a döntő tornán Horvátországban!
Alig egy hét maradt az Európa Kupa döntő tornájáig, jövő héten irány Horvátország!
Nem sikerült elcsípni a tapasztaltabb ellenfelet!
Az egyik B. divíziós csapatunk is elődöntőt játszik, a tét az A. divízióba jutás!!!
Bravúros fordításra készült a Bukaresti Steaua ellen, ám ezúttal nem jött ki a lépés a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK együttesének a férfi asztalitenisz Szuperliga elődöntőjének visszavágóján, így a csapat bronzéremmel zárta a 2020–21-es idényt.