Kaloz Anita és Tamás Szabolcs Hargita megye legjobb ífjúsági asztaliteniszezői az idei évben!
Kaloz Anita és Tamás Szabolcs Hargita megye legjobb ífjúsági asztaliteniszezői az idei évben!
A Székelyudvarhelyi ISK asztalitenisz csapata nevében kívánok minden játékosunknak, edzőnknek, támogatónknak, szurkolónknak és partnereinknek Örömökben Gazdag, Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepet valamint Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet!!!
György István, szakosztályvezető
Négy napos olaszországi túrnéval készült csapatunk az A. divíziós csapatbajnokság folytatására!
Egy ezüst és négy bronzérmet szereztek sportolóink az utolsó hazai versenyen!
Tamás Szabolcs és Sánduly Levente a válogatottal edz a besztercei Olimpiai Központban!
Sánduly Levente a dobogó harmadik fokára állhatott az idei "Secuiana Kupán"!
Bajnokokat keresünk!
A székelyudvarhelyi Iskolás Sportklub asztalitenisz szakosztálya toborzót hirdet 2006-ban vagy azután született fiuk számára. Olyan eleven, mozgékony 6-10 éves gyerekek jelentkezését várjuk, akik szeretnék megismerni az asztalitenisz szépségeit, versenyszerűen gyakorolni valamint részt venni egy barátságos és egységes csapatban.
Érdeklődni lehet György István edzőnél a 0740-154486-os telefonszámon, illetve személyesen hétköznaponként délután 16 órától a stadion melletti asztalitenisz teremben.
Három sportolónk a nyolcaddöntőig jutott a Román Kupában!
Vieriu Cristian nem talált legyőzőre a megyei bajnokságban!
A hagyományos "Verzár Emlékversenyen" Bence a negyedik helyet szerezte meg!
Az elődöntő után a kisdöntőben is vereséget szenvedett csapatunk, a negyedik helyen zártuk a csapatdöntőt!
Sánduly Levente duplázott, az újonc kategóriát is megnyerte!