Két érmet sikerült szerezni a II. Dobolyi Aladár Emlékversenyen!
A junior II-es korosztály küzdelmeivel zárult a megyei bajnokság!
A junior IV-es korosztállyal folytatódott a megyei bajnokság.
Nagyot fordítva sikerült megnyerni Leventének a felnőtt kiírást!
Szettveszteség nélkül nyerte az U12-s megyei bajnokságot!
Jenei Barnabás fejére állította a papírformát!
Október végén indul a megyei asztalitenisz bajnokság!
Két győzelemmel a hatodik helyen zárt csapatunk az első tornán Buzauban!
Campulungon szerepelt a junior IV-es korosztály az országos döntőn!
A 2017-es évben is sikeres pályázatok révén részesült támogatásban a Hargita Megyei Tanács részéről a székelyudvarhelyi Fejér Sportklub asztalitenisz szakosztálya valamint a Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség által kiválogatott megyei bajnokok. A felnőtt Szuperligás és B divíziós csapatok mellett az ifjúsági sportolók számára érkezett anyagi támogatás, a megítélt összegből szükséges felszerelések lettek vásárolva, valamint résztámogatásként több edzőtábor, hazai és nemzetközi verseny kiadásait sikerült fedezni.
Sportolóink a lehető legjobb módon köszönték és köszönik a támogatást Hargita Megye Tanácsának, folyamatosan szállítva a remek eredményeket úgy a hazai, mint a nemzetközi mezőnyben!
Az adománygyűjtő akció keretén belül próbáljuk az edzőterem tönkrement tetejét megjavítani!