A kitöltendő formanyomtatvány megtalálható  i de kattintva!!!

Negyedikek lettek a lányaink Prágában!

31 May
  • Megtekintve: 53

Május 27-29 között Prágában szerepelt csapatunk a kilencedik Prague Grand Prix nemzetközi versenyen, ahol a hazai cseh klubokon kivül spanyol, svéd, örmény, szlovák, osztrák, román és lengyel csapatok sportolói is részt vettek. A rangos rendezvényen mintegy háromszáz sportoló állt asztalhoz, három kategóriában. A csapatmérkőzéseken a Zavacki Krisztián - Tamás Szabolcs újonc csapatunk továbbjutott a selejtezőcsoportból, ám a legjobb 16 között vereséget szenvedtek a későbbi túrnégyőztes svéd duótól. A Péter Nándor - Sükösd Roland serdülő csapat magabiztosan jutott a negyeddöntőig, ahol a cseh Zlíj csapata megállította őket. Legjobb eredményt az ifi lánycsapatunk érte el Kaloz Anita és Abrán Mónika révén akik főleg Anita magabiztos játékának köszönhetően a bronzéremért játszhattak, viszont nem sikerült legyőzni a Bukarestiek csapatát, nagy csatában 3-1-es vereséget szenvedtek. Az egyéni küzdelmekben mindegyik játékosunk továbbjutott selejtezőcsoportjából, Tamás Szabolcs remek játékkal a főtábláig menetelt a nála két évvel idősebb ellenfelek között, Péter és Sükösd a legjobb 16-ba jutott. Az ifiknél Abrán Mónika a végén a hatodik helynek örülhetett, a serdülő lányoknál pedig Anita ismét megmutatta az utóbbi időben jellemző nagyszerű formáját, látványos játékkal jutott a negyeddöntőig ahol sajnos fájó vereséget szenvedett a Bukarestiek legjobbja ellen, az éremért folyó harcban 2-0-ás előnyről szenvedett vereséget 3-2-re. A rendezvény színvonalát tekintve sikeresnek és hasznosnak könyvelhettük el résztvételt, valamint nagyszerű tapasztalatszerzésként az újoncok számára, akik két hét múlva az országos egyéni döntőn bizonyíthatnak.