A kitöltendő formanyomtatvány megtalálható  i de kattintva!!!

Bronzérmes az ifi 3-as csapatunk!!!

26 May
  • Megtekintve: 142

Május 14-16 között Buzauban került sor az U12-es korosztály országos csapat döntőjére, szakosztályunk három csapattal is indult az idei kiíráson. Az első fázisban selejtező csoportokkal indult a viadal, és nagy meglepetésre nemcsak az első számú csapatunk nyerte meg csoportját hanem a másik két csapat is száz százalékot teljesített az első napon.

A Sebők Márton, Gelei Kristóf és Toró Dávid alkotta csapat előbb Iasi csapatát, majd Marosvásárhely csapatát győzte le, a csoport rangadóján pedig a negyedik kiemelt Slatina ellen sikerült 3-2-es győzelmet aratni és ezzel kiemelt helyre kerülni a tizenhatos főtáblán. A Kovács Lóránt, Szövérdi Krisztián és Sárkány Levente alkotta második számú csapatunk a selejtezőben előbb Konstanca, majd Bukarest és Pitesi csapatait győzte le, majd a főtáblára jutásért Campulung ellen bizonyultak jobbnak. A Balázs Hunor, Paizs Ákos és Gelei Nimród alkotta harmadik számú csapat Buzau és Medgyes ellen alkotott nagyot és nyerte meg csoportját, majd szintén az osztályozón a buzaui LPS ellen sem botlott, így a legjobb tizenhat közé három udvarhelyi csapat is bejutott!!!

A kieséses szakaszban harmadik számú csapatunk Bukarest ellen szenvedett vereséget, a második csapat pedig a későbbi bajnok Beszterce ellen veszített, míg az első számú csapatunk rendesen megszenvedett a győzelemért Kolozsvár ellen, 3-2 arányban sikerült behúzni. A negyeddöntő már sokkal lendületesebb játékot hozott, Mioveni ellen mindhárom játékosunk maximálisat teljesített és 3-0 arányban nyertük a mérkőzést. Az elődöntőben a második számú kiemelt Giurgiu ellen végig partyban voltunk, viszont az apró dolgok a tapasztaltabb ellenfél felé döntöttek és 3-1-es vereséget szenvedtünk, így a dobogó harmadik fokára állhatott fel csapatunk!